Dotazy a odpovědi

IS > Dotazy a odpovědi
Text dotazu (bude odeslán do systému a po zodpovězení zobrazen):
Jméno:   E-mail:   
Před odesláním dotazu si projděte již položené dotazy.
Začít můžete v Často kladených dotazech.
30.08.2017, Petr D.
Dobrý den, můžete mi prosím poskytnout emailovy kontakt na zámek Benátky nad Jizerou.Děkuji
Dobrý den, a jaký konkrétní kontakt máte na mysli? Na zámku v Benátkách nad Jizerou, sídlí v prvním patře městský úřad - podatelna@benatky.cz, dále v přízemí zámku je Muzeum hraček - orida@seznam.cz a v druhém patře zámku se nachází Regionální muzeum - info@muzeumbenatky.cz, pokud máte na mysli ještě jiné kontakty, zavolejte nám, ať se můžeme dohodnout. Přeji hezký den
02.08.2017, Michal Pokorný
Dobrý den, chtěl bych se optat, zda-li nemáte kontakt na hřbitovy v Benátkách nad Jizerou. Přesněji na osoby, které mi budou schopni podat informace a následně jsou i kompetentní k dalšímu řešení..., scháním místo k uložení dvou uren. Prozatím děkuji a přeji hezký den. Pokorný
Dobrý den, ohledně hřbitovů kontaktujte Technické služby města BnJ, tel. 326 362 417, e-mail: tsbenatky@volny.cz. Přejeme hezký den.
27.04.2017, Milan Frydrych
Dobrý den, dne 16.května 2017 bychom chtěli navštívit Benátky n/Jiz. Chodí nás asi tak 15 osob /seniorů/. Chceme navštívit v zámku muzeum, výstavu hedvábí a muzeum hraček. Pak ještě zkoumám možnost návštěvy kostelní věže kostela Narození Pany Marie. Je možné toto vše navštívit a je nutné si něco rezervovat? Do Benátek dorazíme od vlaku asi kolem 10.00 hodin. Děkuji za odpověď. Milan Frydrych, tel. 603302983.
Dobrý den, všechna místa, která zmiňujete můžete navštívit i bez rezervace. Otevírací doba Muzea Benátky:http://www.muzeumbenatky.cz/, otevírací doba Muzea Hraček:http://www.muzeumhracek.webpark.cz/cs/oteviraci-doba/. Provozní doba věže: http://is.benatky.cz/zamecka_vez.php. Snad všechny potřebné informace naleznete v odkazech výše. Budeme se těšit na Vaši návštěvu, případně jsem Vám i nadále k dispozici.
07.02.2017, Pavelka
Dobrý den, budu psát diplomovou práci a chtěl bych se zeptat, kde bych mohl získat nějaké zajímavé informace o katastru Staré Benátky. Velmi cenné by pro mne byly různé archiválie, jako staré mapy, obecní kronika, informace ohledně sovětské okupace v Benátkách, apod. Prosím o radu, kde bych mohl informace získat a na koho se obrátit.Děkuji. Pavelka
Dobrý den, zastavte se u nás v Infocentru, máme tu různé brožury, které obsahují informace, které požadujete, případně se můžete obrátit i na Muzeum Benátky - tel. 326 316 682. Máme tu i CD - Fotoarchiv Benátecka, které obsahuje spoustu krásných fotografií. V případě dalších dotazů jsem Vám k dispozici na tel. 326 316 102.
24.01.2017, Alois Votoček
Dobrý den, chtěl bych Vás požádat o popis cesty jak se dostaneme do areálu na Travinách. Chtěli by jsme se podívat na zubry. Nikde jsem nenašel mapu nebo nějaký popis cesty jak se tam dostat. Vždy je pouze napsáno blízko Benátek nad Jizerou. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, pane Votočku, posílám Vám odkaz na mapy.cz: https://mapy.cz/zakladni?x=14.8642934&y=50.2929408&z=17&source=muni&id=3922.
Na mapě můžete vidět motokros - Benátky nad Jizerou - Kbel - ten budete mít po levé straně, v lese se dáte po modré značce a zubry snad uvidíte. Pokud máte i nadále nějaké nejasnosti, volejte na číslo 326 316 102.