Dotazy a odpovědi

IS > Dotazy a odpovědi
Text dotazu (bude odeslán do systému a po zodpovězení zobrazen):
Jméno:   E-mail:   
Před odesláním dotazu si projděte již položené dotazy.
Začít můžete v Často kladených dotazech.
15.11.2017, Eva Sedlakova
Dobry den, chtela bych se zeptat na vasi otviraci dobu. Snazim se volat ve stredu ve 13.30 - 14.00, ale nikdo to nebere, a na cisle, ktere mate jako telefonni, se zapina fax. Mela bych zajem o listky na divadelni predstaveni Lhari, jsou jeste k mani ? S pozdravem, Eva Sedlakova
Dobrý den, naše otevírací doba je tato: PO, ST 8:00–11:30, 13:00–17:00, ÚT, ČT 9:00–11:30, 13:00–16:00, PÁ 8:00–11:30, 13:00–16:00 SO, NE zavřeno. Když tu máme zákazníky osobně, telefony někdy nestíhám zvedat, myslím, že tak to funguje asi všude. Telefonní linku jsem zkoušela a funguje normálně. Lístky na divadelní představení ještě máme. Napíšu Vám i na email a podrobnosti můžeme domluvit tam. Přeji hezký den.
13.11.2017, nella 176
Dobrý den, chci se zeptat, zda v Benátkách funguje Taxi služba? Na informačních stránkách Benátek jsou uvedeny dvě, ale ani jedna není funkční.Dále jsem se chtěla zeptat, proč rozhlas nehlásil, odkdy se budou prodávat vstupenky na představení "Lháři ". Nebylo to uvedeno ani v hlášení rozhlasu v internetové podobě na stránkách Benátek. Datum předprodeje se objevil až na plakátech, které byly vyvěšeny v den předprodeje!!!!
Dobrý den, snažíme se informace o službách aktualizovat, děkuji za upozornění. Pátrala jsem po nějakých taxi službách v Benátkách, bohužel jsou dostupné jen v Mladé Boleslavi a Milovicích. Central Taxi Mladá Boleslav - Mob.: 602 282 666 (číslo je plně funkční, sama jsem ho ověřila). Ohledně divadelního představení visela informace o zahájení předprodeje již 7.11. v aktualitách na oficiálních stránkách www.benatky.cz, informace je uvedena i v kalendáři akcí a na stránkách www.is.benatky.cz, zde všude datum předprodeje uvedeno je. Nicméně jsem ověřovala i informaci v hlášení rozhlasu - i zde se od 8.11. hlásil datum předprodeje.Přeji hezký den.
10.11.2017, Pavla Siudová
Dobrý den, mám velkou prosbu. Pracuji v Regionální knihovně v Karviné. Chtěla jsem Vás poprosit, zda by jste mi nemohli zjistit datum a místo úmrtí architekta a stavitele p. Bohuslava Černého. Bohuslav Černý se narodil 16. května 1857 ve Starých Benátkách. Jeho otec Karel Černý byl stavitelem v Benátkách nad Jizerou. Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.
Dobrý den, kontaktovala jsem matriku na našem městě a případně se Vám s odpovědí ozvu na Váš email. Přeji hezký den.
09.11.2017, Faust
Dobry den, bude tuto sobotu na sv. Martina pristupny kostel v Dražicích?
Římskokatolická farnost Benátky nad Jizerou ve spolupráci s městem Benátky nad Jizerou zve na poutní mši svatou v sobotu 11. 11. 2017, v den svátku svatého Martina, v 10:00 hodin v kostele sv. Martina v Dražicích. Po mši svaté bude možnost popovídat při svatomartinském víně nebo se zahřát horkým čajem.
09.10.2017, Racak
Prosím o informaci zda existuje cyklomapa pojizerských cyklostezek od pramene k soutoku (na způsob Labské cyklomagistrály) a kde bych ji mohl sehnat. Děkuji za info
Dobrý den, v našem IC máme cyklomapu - Praha - Káraný - Svijany. Případně Vás odkážu na webové stránky www.greenway-jizera.cz